De kracht van onze eigen buren

Geplaatst op: 20-6-2024

Tijdens het Midzomerfeest Oostindie ontdekken we jaarlijks de diversiteit aan talenten in onze wijk. Van muzikanten tot koks, van creatieve geesten tot organisatietalenten, iedereen draagt op zijn eigen manier bij aan het succes van ons buurtfeest.


Het is geweldig om mensen uit onze eigen wijk een plek te bieden!

Of je nu goed bent in zingen, dansen, het organiseren van activiteiten of het bedenken van creatieve concepten, jouw talent is welkom! Samen kunnen we het Midzomerfeest elk jaar nóg beter maken door onze gemeenschappelijke specialiteiten te bundelen.


Hoe kun je meedoen?

  • Als act: Laat zien wat je kunt! Zing, dans, goochel of vertoon je talent op ons podium.
  • Met een activiteit: Organiseer een workshop, spelletjesmiddag of andere leuke bezigheid voor jong en oud.
  • Als bestuurslid: Wil je meedenken en beslissen over de organisatie van het feest? Meld je aan voor ons enthousiaste team!
  • Als eventorganisator: Heb je ervaring met het organiseren van evenementen? We kunnen jouw skills goed gebruiken!
     

Hoe meld je je aan?

Stuur een e-mail naar info@midzomerfeestoostindie.nl en vertel ons waarom jij een waardevolle toevoeging bent voor ons team. Of kom langs tijdens het Midzomerfeest en spreek een van onze organisatoren aan.
 

Samen maken we er een onvergetelijk feest van!

Doe mee en laat jouw talent zien tijdens het Midzomerfeest Oostindie. Samen kunnen we de banden in onze buurt versterken en het feest elk jaar groter en gezelliger maken.